X500 – programowalny kontroler automatyki z usługą w Chmurze

Twoje ModBerry może być w Chmurze!

Modberry 500 czyli pierwszy komputer przemysłowy oparty na Raspberry Pi Compute Module cieszy się co raz większą popularnością.

Chcielibyśmy przedstawić odpowiednik tego urządzenia z serii komputerów przemysłowych NPE, która od lat stosowana jest w rozwiązaniach automatyki przemysłowej na całym świecie.

Komputer przemysłowy NPE X500 oparty jest na tej samej platformie co ModBerry 500, jednak oferuje znacznie większe możliwości na start dzięki zastosowaniu oprogramowania iMod.

Urządzenia iMod X500 mają pełne wsparcie usługi iModCloud działającej w Ekosystemie w koncepcji Internet of Things (IoT) co spełnia założenia ostatniej rewolucji przemysłowej okrzykniętej mianem Industry 4.0.

iModCloud Ecosystem to kombinacja usługi w chmurze z dostępem webowym i mobilnym oraz specjalnych urządzeń przemysłowych, w pełni zarządzanych zdalnie. Trzonem Ecosystemu iModCloud są urządzenia iMod oraz serwis iModCloud, które stanowią w pełni autonomiczne rozwiązanie.

Podsumowując, korzystając z urządzeń NPE/iMod X500 otrzymujemy jednocześnie:

  • kompatybilność ze stale rozwijanym oprogramowaniem tworzonym przez społeczność oraz Raspberry Pi Foundation,
  • pełną funkcjonalność oprogramowania iMod,
  • wsparcie programowe TECHBASE Support, zapewniające szeroki wachlarz możliwości dzięki 8-letniemu doświadczeniu w rozwoju urządzeń i programowania dla rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej, łącznie z usługą w chmurze – iModCloud Ecosystem.

Możesz teraz ulepszyć swoje ModBery 500 do iMod X500 – w tym celu skontaktuj się z handlowcem.

Udostępnij:  FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail    Znajdź nas na:  twitterlinkedinrssyoutubetwitterlinkedinrssyoutube