Pierwszy wirtualny kontroler automatyki działający w chmurze

iMod Engine dzięki znacznie większej wydajności niż jednostki oparte na hardware klasy przemysłowej, mogą zarządzać całymi instalacjami czyli wieloma urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu, ze konfiguracje iMod są kompatybilne ze sobą, istnieje możliwość przeniesienia wymagających operacji na iMod Engine, a jednostki końcowe (iMod Gate) o niższej wydajności będą mogły zostać ograniczone wyłącznie do określonych zadań np. zbierania danych i przekazywania ich do iMod Engine w celu dalszej obróbki (analizy, generowania wykresów i wizualizacji procesów).

Takie przeniesienie konfiguracji w żaden sposób nie ogranicza funkcji alarmowania, która jest niezależna. To znaczy że iMod Engine alarmuje o utraceniu połączenia z jednostką końcową iMod Gate, a osobno jednostka końcowa alarmuje o braku połączenia z Chmurą. Alarmowanie może odbywać się przez np. wiadomość SMS, e-mail, sygnały świetlne i dźwiękowe w zależności od podłączonych komponentów.

Udostępnij:  FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail    Znajdź nas na:  twitterlinkedinrssyoutubetwitterlinkedinrssyoutube